Het rijk van Uden

Aan de Volkelseweg in Uden worden ongeveer 110 koop- en huurwoningen gebouwd. Ongeveer 45 woningen hiervan zijn voor de sociale huur. Met appartementen en rijwoningen wordt het een fijne woonbuurt waar een ieder zich thuis zal voelen. De eerste  belangrijke stap is gezet: Er is een een intentieovereenkomst ondertekend. Daarmee spreken we uit dat ze samen willen werken aan dit plan.

Voor wie gaan we bouwen? 
In dit nieuwe plan is er veel aandacht voor betaalbare woningen. Ongeveer 44% van de woningen wordt sociale huur. Een deel daarvan is speciaal bedoeld voor mensen die extra hulp of zorg nodig hebben. Denk aan zorgwoningen. In totaal zal minstens 70% van de woningen vallen binnen de betaalbare categorie, volgens de afspraken in de Woondeal. De overige woningen worden vrije sector huur- of koopwoningen. Ook komt er veel aandacht voor groen en een fijne woonomgeving.

Planning
Eerst vindt er een omgevingsdialoog plaats. In deze fase gaan omwonenden en belanghebbenden, in gesprek met Reveurs Van Hout. Zij nemen het initiatief om wensen, zorgen en ideeën uit de buurt op te halen. Pas daarna wordt het plan ter goedkeuring voorgelegd aan de Gemeente Maashorst. Als de gemeente akkoord gaat, kan de aanvraag voor een bouwvergunning worden ingediend. Wanneer alle stappen volgens planning verlopen, start de bouw naar verwachting eind 2027.

Blijf op de hoogte
Wil je op de hoogte blijven van dit project? Bezoek dan de website: www.hetrijkvanuden.nl

Voor dit project wordt géén nieuwsbrief opgesteld en gedeeld.