Afgelopen weekend waren de open dagen van LeefGoed Veghel
Afgelopen weekend is het LeefGoed Centrum officieel geopend. Het LeefGoed Centrum is dé plek waar inwoners terechtkunnen voor ondersteuning en hulp. Met 11 partners werken we hier samen. Area, de gemeente (met ‘PIM Werkt’ en het Informatiepunt Sociaal Domein) en Sociaal Werk Meierijstad hebben hier een vaste plek.
Het was een geslaagde dag en veel mensen kwamen een kijkje nemen op deze bijzondere locatie.
Samen met Rik Compagne (gemeente Meierijstad), Maarten Gielen (IBN) en Ralph Koenis (Sociaal Werk Meierijstad) legde Patrick Barské de puzzelstukken van het LeefGoed logo in elkaar. Dit als officieel moment voor de opening van LeefGoed Veghel.
Bezoekers maakten kennis met de partners van LeefGoed, bekeken het gloednieuwe kantoor in de kapel en kregen een rondleiding langs een aantal appartementen in het Moederhuis. Op zaterdag werd de gevonden tijdscapsule door de zusters teruggeplaatst.